Zaznamenejte si své každodenní jízdy a ušetřete si starosti s vysvětlováním během nehod…

21/07/2024 | Petr Novotný

SHRNUTÍ: Nová generace automobilových silničních kamer je tu a jsou lepší, chytřejší a užitečnější než kdy dříve. Už to nejsou oslavované rekvizity se zrnitou nekvalitní stopáží a už se jen netočí. Tato nová silniční kamera umí mnohem více a mnohem lépe.  Nyní můžete získat svou CarCam Ultra s 50% slevou a doručením zdarma.
Nesnášíte, když je to vaše slovo proti tomu šílenému řidiči, který do vás nacouval? Když nemáte důkazy, které by prokázaly, že to udělali oni a že by měli hradit náklady na pojištění? Nenávidíte, že jsme v roce 2022 a automobilové silniční kamery stále zaznamenávají video ve 144p a musí se pokaždé spouštět ručně? Vaše starosti jsou u konce. Nová generace fotoaparátů je konečně tady!
 
Právě jste si nechali umýt auto. Lesklé a nové. Krásně jsi to paralelně zaparkoval a šel dělat nějaké pochůzky. Když ses vrátil… ať už před tebou zaparkoval kdokoli ten parchant, nasedl do tvého čistého, nablýskaného auta a zničil celou předek. Nejsou tu žádné pouliční kamery, žádní svědci, jen vy nadáváte na toho, kdo to udělal vašemu milovanému autu.
 
A to je jen jeden příklad z mnoha a mnoha věcí, které se mohou stát vašemu autu na silnici, za které by vám vaše pojišťovna nebo nějaký občanskoprávní soud snadno přiznal odškodnění, pokud byste měli důkazy, které by prokázaly, kdo to udělal.
 
A přesně tam přichází na řadu autokamera…
 
 
 

O čem to mluvíme?

Říkají tomu CarCam Ultra a je to nejpokročilejší autokamera na světě. Už nyní dělá silnice po celém světě bezpečnějšími už jen díky vědomí, že jsou instalovány a že budou existovat důkazy o přestupcích.
 
Vyrobeno nejmodernější technologií, která poskytuje maximální výkon a funkčnost za co nejpřiměřenější cenu. CarCam Ultra vyfoukne všechny ostatní kamery z vody a trhu s bezkonkurenční kvalitou a funkčností.
 
Je ale tato nová generace autokamery skutečně na výši? Vyzkoušeli jsme to, abychom to zjistili.
 
 
 

Čím je tak výjimečná?

Všichni známe ty standardní autokamery. Získáte nanejvýš, možná, 420p záběry, o kterých říkají, že „ušetříte úložný prostor“, což je jen další výmluva, proč nám prodávat recyklované fotoaparáty z deset let starých telefonů v nové krabici. Už není rok 2005, SD karty pojmou více než 4 GB dat!
 
CarCam Ultra nic takového není. Jeho ostrý 1080p HD záznam je křišťálově čistý a s dostatečně širokým úhlem, aby zachytil naprosto vše. Zaznamenává také zvuk, pro případ, že by řidič, který do vás nacouval, řekl nějaké věci, které později popírá.
 
Má také senzor nočního vidění, takže můžete jasně nafilmovat vše, co se děje v noci, a také senzor detekce pohybu, aby mohl ožít a zaznamenat okamžik, kdy něco, nekvalifikovaný parkující nebo jinak, uvede vaše auto do pohybu. Všechno.
 
Doplňte je možnostmi přizpůsobení, které určují, zda chcete spustit kameru v okamžiku zapálení, nebo chcete odloženou aktivaci.
 
Tento fotoaparát nové generace je skutečně tím nejlepším, co jsme kdy testovali:
 
Kamera 1080p HD, která zachytí vše s křišťálově čistými detaily.
 
Nepřetržité nahrávání ve smyčce – v případě, že vám dojde úložný prostor, automaticky zaznamená nejstarší stopáž pro nepřerušované sledování.
 
Široký 150stupňový úhel kamery pro zachycení všeho.
 
Senzor nočního vidění i senzor pohybu, takže bez ohledu na to, kde je auto nebo kde jste vy, budete mít úplný záznam o tom, co se stalo nebo nestalo.
 
Nahrává vysoce kvalitní zvuk.
 
Inteligentní možnosti přizpůsobení pro vše od pohybového senzoru po spouštěcí časovače a kvalitu videa.
 
Podporuje velkokapacitní microSD karty.
 
Upřímně, ani nás to tolik nepřekvapilo. Specifikace říkaly, že je prostě lepší než jakákoli jiná autokamera, kterou jsme kdy viděli, a také to bylo. Jsme jen překvapeni, že společnosti trvalo tak dlouho, než jeden takový vyrobil.
 
 

Kolik stojí CarCam Ultra?

Co nás překvapilo ještě víc, byla cena. Běžná cena CarCam Ultra je pouhých 2 980 Kč. Samo o sobě více než spravedlivé vzhledem k tomu, že jde o nejvyšší dostupnou kvalitu a pokrývá každou základnu, kterou kdy budete potřebovat. Ale společnost ví, že lidé spí na jejich důležitosti, dokud není příliš pozdě, a tak se rozhodli udělat co největší rozruch, globální uvedení produktu na trh s masivní 50% slevou a bezplatnou celosvětovou dopravou! Nyní můžete získat CarCam Ultra za pouhých 1 490 Kč.
 
Nová generace autokamer skutečně vypadá působivě, ale upřímně jsme nečekali, že cena bude tak nízká. Jak říká přísloví, nejlepší čas na zasazení stromu byl před dvaceti lety, druhý nejlepší je nyní. Nikdy nevíte, kdy a co se vašemu autu může stát, a pokud a kdy se to stane, budete rádi, že si jedno z nich pořídíte. Získejte CarCam Ultra nyní, dokud je stále v prodeji!
 
 

Ale neposlouchejte jen nás! Tito lidé jsou s CarCam Ultra spokojení:

„Soud mi kvůli nízké kvalitě doslova zamítl záběry z nehody, kterou jsem 100% nezavinil! Proč vůbec vyrábějí tyto kamery v tak nízkém rozlišení, když mi to bude k ničemu! Jeden z těchto full HD jsem teď koupil za zlomek nákladů na opravu, které jsem musel vynaložit. Už ji budu používat pořád.“

„Koupil jsem je pro senzory pohybu a nočního vidění, které mi sloužily jako bezpečnostní kamery pro můj domov, a také je občas beru s sebou, když řídím. Fungují skvěle! Chytili jsme ty děti, jak kradou věci z mého dvora při činu!“

„Skvělá kvalita, skvělá cena, nelitujte ani na okamžik. To je opravdu jedna z věcí, které nikdy nepotřebujete, dokud se něco nestane, a pak je toto malé zařízení rozdílem mezi tím, zda získáte tisíce, nebo zaplatíte tisíce. Vysoce doporučuji.“

 

Závěr: Měli byste si pořídit CarCam Ultra?

Ano. 100%. Tato kamera je prakticky součástí pojištění vašeho auta. Pokud nemůžete dokázat, co se stalo, stalo, nikoho to nezajímá. Každé auto by mělo být skutečně vybaveno jedním z nich a CarCam Ultra je nejlepší na trhu, a navíc v poloviční slevě! Vážně, na co ještě čekáš? Získejte to dříve, než skončí výprodej nebo se vyprodají zásoby!

Výhody:

  • Snadné použití
  • 1080p HD kamera
  • Noční vidění a pohybové senzory
  • Nahrává vysoce kvalitní zvuk
  • Inteligentní možnosti přizpůsobení

Nevýhody:

  • Zásoby jsou velmi omezené, zásoby mohou být brzy vyprodané

 

Jak získám CarCam Ultra?

Nyní, když víte, jak je autokamera důležitá, a víte, že ta nejlepší na trhu je v prodeji, musíte si ji hned objednat, takže zde jsou jednoduché kroky:

  1. Originální CarCam Ultra doporučujeme objednat z oficiálních stránek zde.
  2. Připevněte jej k autu, nastavte požadované možnosti a vetřete HD záznam do tváře další osobě, která narazí do vašeho drahého auta.

AKCE: Nyní se slevou 50 % as dopravou zdarma po omezenou dobu!

Klikněte sem a vyzvedněte si CarCam Ultra s 50% slevou – bezplatná celosvětová doprava po omezenou dobu >>>